0546 845 55 06

Sosyal Medyada Biz}

Kampanya Spotu Başlığı
They start declaring you this and that. Either way, I technically inherit your building and your spaceship. Which means Planet Express is now… Awesome Express. You rotten kids!
TÜMÜNÜ GÖR

Tıkalı Lavabo Açma

Tıkalı Lavabo Açma

Lavabo ve Mutfak Gideri Tıkanmalarında Profesyonel Makinalarla Hızlı Servis İmkanı Gözlem Kameraları ile Boru İçi İzleme ve Tıkanıklık Açma Teknik Destek Sevisi

Lavabo Tıkanıklığı Açma

Lavabo tıkanıklığı açma, konusunda uzman olan firmamız, bu konuda uzman teknik personel ve güçlü teknik altyapı ile hizmet vermektedir. Lavabo tıkanıklığının açılması denildiğinde ilk akla gelen, evin ya da işyerinin dağılması, gider borusundaki tıkanıklığın nedenini ve yerinin tespit edilmesi ile tıkanıklığın açılması için zeminin, duvarın ya da fayansın kırılmasıdır. Ancak günümüzde lavabo tıkanıklığının açılması, gelişmiş cihazlarla yapılmaktadır. Bu cihazlarla yapılan işlem son derece güvenlidir ve kısa sürede sonuçlanmaktadır. Firmamız, lavabo tıkanıklığının açılmasını robot tıkanıklık açma cihazı ile gerçekleştirmektedir. Bu cihaz, lavabo tıkanıklığına neden olan cismi ya çekip çıkararak ya da parçalayarak yok etmektedir. Ayrıca firmamız, lavaboyu tıkayan cismin çıkarılmasının ardından gider borusunu yüksek basınçlı su ile temizlemektedir. Aslında lavabo tıkanıklıklarına karşı özellikle restoran, yemek üretim tesisleri ve otel mutfaklarının giderlerinin belli dönemlerde temizlenmesi gereklidir. Bu sayede lavabo tıkanıklığı sorunu ile yaşanma olasılığı ortadan kalkmaktadır. Firmamız, periyodik lavabo temizlik hizmetini de uzman personeli ve gelişmiş cihazları ile gerçekleştirmektedir.

Lavabo tıkanıklığı, birçok nedenden dolayı meydana gelebilmektedir ancak en bilineni, özellikle evlerde lavabo giderlerine çamaşır makinesinin bağlanmasıdır. Lavaboya dökülen saç ve benzeri maddelerle çamaşır makinesinde yıkanan giysilerin pamukları birleştiğinde giderek katılaşmaktadır. Sonuçta da katılaşan bu cisim suyun geçişini engellemektedir. Hangi nedenden ve hangi mekanda olursa olsun lavabo tıkanıklığı büyük bir sorundur ve hemen müdahale edilmesi gereklidir. Firmamız, özel ekipmanları ile lavabo tıkanıklığı açma hizmetini kusursuz olarak sunmaktadır. Firmamız, gelen talep doğrultusunda harekete geçmekte, en kısa süre içinde de ulaşmaktadır. Soruna hızlı bir şekilde müdahale eden, son sistem cihazları kullanan firmamız, lavabo tıkanıklığına profesyonel çözüm sunmaktadır. Firmamız, görüntüleme cihazı kullanarak tıkanıklığa neden olan cismin yapısını ve nerede olduğunu tespit etmektedir. Hatta arzu edildiğinde cismin durumunun fotoğrafı çekilmektedir. Böylece öncelikle tıkanıklığın nedeni belirlenmektedir. Sonrasında ise sıra tıkalı lavabonun açılmasına gelmektedir. Açma işleminde ise kullanılan cihaz robot tıkanıklık açma cihazıdır. Bu cihaz, tıkalı lavaboyu herhangi bir yerin kırılmasına gerek kalmadan açmaktadır.

Lavabo tıkanıklığı, sadece yemek artıklarından meydana gelmez. Tesisatın hatalı döşenmesi, inşaat artıklarının kalması gibi nedenlerden dolayı da lavabo tıkanıklığı yaşanabilmektedir. Bu durumda ne kadar kimyasal kullanılırsa kullanılsın tıkalı lavabonun azılması mümkün değildir. Zaten lavabo tıkanıklıklarını gidermek için sık kimyasal kullanmak da tavsiye edilmemektedir. Çünkü bu kimyasallar, lavabo giderlerine zarar vermekte, zaman içinde su kaçaklarına neden olmaktadır. Bu nedenle lavabo tıkanıklıklarında çözüm, profesyonel destek almaktır. Firmamız, lavabo tıkanıklığı açma, hizmetini kusursuz ve sorunsuz bir şekilde sunmaktadır. Firmamız, lavabolarla ilgili her tür soruna kısa sürede çözüm sunmaktadır. Mobil ekiplerle hizmet veren firmamızdan destek almak için müşteri hizmetleri birimi ile irtibat kurulması yeterli olmaktadır. Firmamızdaki uzman ekipleri derhal harekete geçerek sorunun belirtildiği adrese gelmekte, lavabo tıkanıklığını ortadan kaldırmaktadır.

 • Tıkalı lavabo açma ankara,
 • lavabo tıkanıklığı açma,
 • tıkalı lavabo nasıl açılır,
 • lavabo aç,
 • lavabo açıcı,
 • çankaya lavabo açma,
 • makina ile tıkalı lavabo açma,
 • mutfak gideri açma,
 • mutfak borusu açma,
 • tıkalı boru açma,
 • tıkanık açma,
 • tıkanıklık açma,
 • tıkanıklık açma ankara,
11 Mart 2020
2.192 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Fiyat İcin Bizi Arayınız