0546 845 55 06

Sosyal Medyada Biz}

Kampanya Spotu Başlığı
They start declaring you this and that. Either way, I technically inherit your building and your spaceship. Which means Planet Express is now… Awesome Express. You rotten kids!
TÜMÜNÜ GÖR

Robotla Gider Açma

Robotla Gider Açma

Robotla kırmadan pimaş açma servisi olarak Ankaranın bütün ilçelerine hizmet vermekteyiz. Tesisat gider borularını kırmadan klozet robot ile lavabo mutfak tuvalet  gider  boruları gibi birçok bina ana gider borularının açılmasını sağlamaktayız. Tesisat gider borularını  kırmadan açan tesisatçı olarak profesyonel hizmet ve garantili işlem yaparak sizleri iş sonrasında dahi bilgilendirme yaparak ufak sorunlardan maddi konuda olsun yardımcı olmaktayız. Tesisat gider boruları tıkanıklık açma robotu ile evinizde tıkanık tesisat giderlerini kırmadan kısa sürede açılmasını sağlamaktayız.       
Tıkalı pimaş borusu veya yağmur g karşı karşıya gider borularının tıkanması sonucu gider eklerinden suyun çıkmasına veya evinize su dolmasıyla   kalabilirsiniz Tesisat gider hatlarını kontrol edilerek su borularının tıkanmalarının önüne geçebilirsiniz.Tıkandıktan sonra yapılan çalışmalar epeyce zor olacağından bu önlemi tıkanmadan yaparak daha kolay ve başınız ağırmayacaktır.  Tesisat gider boruları Kırmadan robot ile dirsek veya meyilsiz borularda suyun akışını azaltarak tıkanmaların son çözümü olarak robot ile kısa sürede açılmasını sağlamaktadır.
Uzman ekibimiz ve cihazlarımı ile kırmadan dökmeden su kaçaklarını ve gider borularını özel cihazlar ile probleminizi çözmekteyiz.                 

09 Mart 2020
1.185 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Fiyat İcin Bizi Arayınız