0546 845 55 06

Sosyal Medyada Biz}

Kampanya Spotu Başlığı
They start declaring you this and that. Either way, I technically inherit your building and your spaceship. Which means Planet Express is now… Awesome Express. You rotten kids!
TÜMÜNÜ GÖR

LOGAR TEMİZLİGİ

LOGAR TEMİZLİGİ

Günlük hayatta sıkça kullandığımız lavabo, klozet, tuvalet, duş, süzgeç, çamaşır makinesi, bulaşık makinesinde kullandıgımız temiz sular kanalizasyona pis su boruları vasıtası ile ulaşır.

Atık sular şehir kanalizasyonuna gitmeden önce bina kanalizasyonunun bağlı bulunduğu logara dökülerek süzme ve ayrışma işlemi görür. Sudan ağır katı atıklar logar kuyusunun dibine çöker.Logar  süzme derinliği kadar katı atık alır. Logarda birken teressubat belirli zaman aralıkları ile logardan logar temizleme işlemi ile tahliye edilir. Logarda biriken atıklar tahliyesi sağlanmaz, logar temizliği yapılmaz ise logar tıkanır. Kanalizasyon borularının bağlı olduğu kanal işlemini yerine getiremez  ve şaşkınlık verici sonuçlar karşınıza çıkabilir.

Logar temizliği günümüzde apartman ve sitelerde, mutfaklarda yapılmakta ve dökülen yemek yağları, borulara yapışan deterjan kalıntıları, bulaşık teli, sünger parçaları tuvalet kağıdı ve ıslak mendillerin bol kullanılması logar temizliğini daha kısa zaman aralıkları ile yapılması gerektiği gerçeğini karşımıza çıkarmaktadır.

Gizli Logar Yer Tespitinin Sağlanması

Gündelik hayatta bilinçsiz olarak yere atmış olduğumuz yabancı cisimler zaman içinde logarların tıkanmasına neden olur. Bunun sonucunda ise kötü kokuların ortaya çıkmasına neden olur. Zamanında müdahale edilmez ise tıkanıklıklara hatta daha büyük sorunlara yol açabilmektedir. Bu nedenlerden ötürü rogarın bazı durumlarda yeri unutulabilir, üstü kapatılarak tıkanıklığın açılması imkansız hale gelebilir. Bu gibi durumlarda profesyonel yer tespit cihazları kullanarak rögarların yeri tespit edilmiş olur. Dedektör dediğimiz cihazlar sayesinde kayıp logar kapakları, gizli rögarın bulunması gibi imkanları sağlamaktadır.

Profesyonel rogar tespit cihazları, normal sıradan tesisat firmalarının yapabileceği bir işlem değildir.

Gizli logarın bulunması profesyonel alt yapı ekipmanlarının kullanımı doğrultusunda yapılmaktadır. İlgili rögarın tespiti ve tıkanıklık açma işlemleri Fdkanal Alt Yapı olarak dedektörler tarafından yapılarak sizlere sunulmaktadır.

Cihazlar gider alt yapınızı boydan boya izler ve hattın geçtiği yerden size özel bir çalışma planı hazırlanır. Teknolojik ekipmanları son derece yakından  takip eden Fd Kanalizasyon kayıp rögar tespiti konusunda oldukça uzman firmalar arasındandır.

07 Mart 2020
1.370 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Fiyat İcin Bizi Arayınız