0546 845 55 06

Sosyal Medyada Biz}

Kampanya Spotu Başlığı
They start declaring you this and that. Either way, I technically inherit your building and your spaceship. Which means Planet Express is now… Awesome Express. You rotten kids!
TÜMÜNÜ GÖR

Lavoba tuvalet klozet açma

Lavoba tuvalet klozet açma

Su tesisatları kadar su tesisatlarının oluşturduğu atığı kanalizasyona ulaştıran pis su giderleri de önemlidir. Ankara tuvalet lavoba Wc tıkanıklığı kategorisinde klozet ve alaturka tuvalet tıkanıklığı bazı sebeplerden ortaya çıkar. Firmamız FDKANAL tıkanıklık açma hizmetlerinde profesyonel makine ve profesyonel işçilik seçeneklerini tercih etmektedir. Wc’lerde meydana gelen tıkanıklığın sebepleri şu şekilde değerlendirilebilir:

1- Tesisatın eskimesiyle birlikte kanalizasyon borularının iç kısmının tortu kaplaması en önemli sebeptir. Bu tortuların artması ile birlikte borunun tamamen kapanması tuvaletin tıkanmasına neden olmaktadır. Pis su giderinin orta kısmında meydana gelen tortunun artması ile birlikte taşlaşma meydana gelir.
2- Tuvalete atılan çöpler kanalizasyon sisteminin tıkanmasında en önemli neden olarak değerlendirilmektedir.
3- Kullanılan tuvalet kağıdının suda erimemesi kanalizasyonu tıkanıklığının nedenleri arasında gösterilmektedir.
4- Tuvalet tesisatının yanlış montajlanması veya tesisatın kalitesiz olması tıkanmanın en önemli nedenleri arasındadır.

Wc diğer adıyla tuvalet tıkanıklığının oluşması durumunda amatör yöntemlerle açma işlemleri tesisata zarar vermektedir. Eski usül ile çalışan firmalar tesisata zarar verebilir. Yeni nesil özel tıkanıklık açma makineleriyle çalışan firmalar ise kırmadan dökmeden wc açma işlemi gerçekleştirmektedir.

Bu hizmette bütün binaların wc sistemleri için özel açma işlemi gerçekleştirilmektedir. Klozet tıkanıklığının meydana gelmesinde kalitesiz klozetleri de payı bulunmaktadır. Ayrıca bağlantılarının yanlış yapılması da tıkanıklığın ana sebepleri içerisindedir. Kimyasal karışımlarla tuvalet açma işlemlerinde zehirlenme veya cilt yanığı gibi kazalar meydana gelebilmektedir. Bu nedenle işin uzmanı olan firmaların tercih edilmesi zaman kaybını ve para kaybını önlemektedir.

02 Haziran 2022
325 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Fiyat İcin Bizi Arayınız