0546 845 55 06

Sosyal Medyada Biz}

Kampanya Spotu Başlığı
They start declaring you this and that. Either way, I technically inherit your building and your spaceship. Which means Planet Express is now… Awesome Express. You rotten kids!
TÜMÜNÜ GÖR

Klozet Tıkanıklığı Açma

Klozet Tıkanıklığı Açma

lozet tıkanıklığı zaman zaman yaşam alanlarında meydana gelen sorunlardan birisidir ve böyle bir sorunla karşı karşıya kalındığında klozet tıkanıklığı açma, hizmeti sorgulanmaya başlanmaktadır. Klozet tıkanıklığı hayatın en büyük kabusu gibi görünse de profesyonel bir müdahale ile bu tıkanıklık sorun olmaktan çıkmaktadır. Firmamız, en son teknoloji ile tasarlanmış özel cihazlarla klozet tıkanıklıklarına anında müdahale etmekte, sorunu kısa sürede ortadan kaldırmaktadır. Klozet tıkanıklığı meydana geldiğinde kesinlikle paniğe kapılmadan su akışının durdurulması gereklidir. Su akışını durdurmak için ilk akla gelen evin ana vanasının kapatılmasıdır. Bir başka yöntem, rezervuar içindeki şamandıranın suyu kesecek kadar kaldırılmasıdır. Sonrasında klozetin içindeki suyun aynı seviyede olup olmadığı incelenmelidir. Suyun aynı seviyede olması, klozetin tamamen tıkandığını göstermektedir. Ancak su çok yavaş bir şekilde azalıyorsa gider borusunda bir miktar boşluk kalmış demektir. Yine hiç panik yapmadan firmamızın müşteri hizmetleri birimi ile irtibata geçilerek durum bildirilmelidir. Bilgi verilmesinin ardından firmamızda hizmet veren teknik destek ekibi, tam donanımlı olarak belirtilen adrese ulaşmakta, tıkalı klozeti açma işlemine başlamaktadır.

Ankara Klozet tıkanıklığı açma, işlemi yapılırken herhangi bir yer kırılmamaktadır. Açma işlemi tamamen gider borusunun içerisinden yapılmaktadır. Bunun için özel olarak geliştirilmiş robot tıkanıklık açma cihazı kullanılmaktadır. Bu cihazın ucunda çeşitli ebatlarda kancalar vardır ve bu kancalar aracılığı ile gider borusundaki tıkanıklığa neden olan cisim çıkarılmaktadır. Ancak bu cihaz devreye sokulmadan önce ekipler cismin yapısını ve yerini tespit etmek için gider borusunun içine görüntüleme cihazı yollamaktadır. Elde edilen görüntüler doğrultusunda tıkalı klozeti açma işlemi gerçekleştirilmektedir. Bu cihazlarla gider borusundaki cisim ne olursa olsun ortadan kaldırılabilmektedir. Her robot işleminin ardından görüntüleme cihazı ile gider borusunun içi incelenmektedir. Bu işlem, tıkanıklığa neden olan cismin tamamen yok olmasına kadar devam etmektedir. En son işlemde ise klozet gideri yüksek basınçlı su ile tam anlamıyla temizlenmektedir. Firmamız, tam anlamıyla profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Gelişmiş cihazlar, uzman ekipler, tam donanımlı teknik altyapı, mobil servis ekipleri ile hizmet veren firmamız, kentin her noktasına ulaşmakta, tüm tıkanıklık sorunlarına anında çözüm sunmaktadır.

Klozet tıkanıklığında genellikle kimyasallar kullanılmaktadır ancak bu kimyasalların sık kullanılması durumunda gider borusunda bazı olumsuz durumlar meydana gelebilmektedir. Bu nedenle klozet tıkanıklığında mümkün olduğunca kimyasal maddeler kullanılmamalıdır. Kimi zaman da susta kullanılarak tıkalı klozetler açılmaya çalışılmaktadır. Bunun da bazı sakıncaları vardır. Susta gider borusunun ek yerine geldiğinde orada bir oynama yapabilmektedir. Bu da us kaçağına neden olabilmektedir. Bu nedenle klozet tıkanıklığında en uygun çözüm, bu işte kurumsallaşmış firmalardan hizmet alınmasıdır. Firmamız, sektörde güncel teknik altyapıya sahip olan ender şirketlerden biridir. Bu nedenle klozet tıkanıklığı açma, hizmeti son sistem cihazlarla verilmektedir. Ayrıca bu cihazlar da eğitimli personel tarafından kullanılmaktadır.

07 Mart 2020
2.468 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Fiyat İcin Bizi Arayınız