0546 845 55 06

Sosyal Medyada Biz}

Kampanya Spotu Başlığı
They start declaring you this and that. Either way, I technically inherit your building and your spaceship. Which means Planet Express is now… Awesome Express. You rotten kids!
TÜMÜNÜ GÖR

KIRMADAN LAVABO TIKANIKLIĞI NASIL AÇILIR?

KIRMADAN LAVABO TIKANIKLIĞI NASIL AÇILIR?

Lavabo tıkandığında su boru içinden akamaz ve geldiği yöne doğru geri taşar. Bu da hem kötü kokulara hem de su basmalarına neden olur. Onarım Tesisat ekibi tesisatınızı kırmadan ve borularınıza zarar vermeden tıkalı borularınızı açar.

Lavabo tıkanıklıkları, genelde çamaşır makinesi ya da bulaşık makinesinin gider borularının bağlı olduğu çatalın son bağlantı noktalarındaki kapalı dirseklerde ortaya çıkar. Geçici tıkanıklıklarda lavabo aç gibi kimyasal ürünler, pompa ya da tel gibi aletler çözüm olabilir.

Ancak su tesisat borusunun içinde oluşan kalıplaşmış tortular için bu yöntemlerin hiçbiri işe yaramaz.

Ayrıca lavabo açıcılar çok sık kullanıldıklarında borulardaki cıvataların ve borudaki ek yerlerinin aşınmasına ve su sızmalarına yol açabilirler.

Bu nedenle kesin çözüm için kameralı cihazların kullanılması tıkanıklık açma için robot kullanılması yada tam sonuç için 160 bar basabilen yüksek basınçlı makineler ile yıkama yapılması gerekmektedir.

Kameralı robot makineler; lavabonuzun giderini, duvarlarını ya da seramiklerini kırmadan tıkanıklığı görüntülemeye ve açmaya yararlar. İstanbul’un tüm ilçelerine servis hizmeti veren Onarım Tesisat ekibi tıkanan lavaboları kırma dökme gibi yöntemler kullanmadan kolayca açar

25 Nisan 2022
175 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Fiyat İcin Bizi Arayınız