0546 845 55 06

Sosyal Medyada Biz}

Kampanya Spotu Başlığı
They start declaring you this and that. Either way, I technically inherit your building and your spaceship. Which means Planet Express is now… Awesome Express. You rotten kids!
TÜMÜNÜ GÖR

ANKARA TIKALI GİDER AÇMA

ANKARA TIKALI GİDER AÇMA

ANKARA TIKALI GİDER AÇMA

Gün içinde en çok kullandığımız su ve gider tesisatında zaman zaman sorun yaşamamız kaçınılmazdır. Mutfak, banyo ve tuvaletlerdeki su ve gider tesisatı zamanla aşınarak bize sorun çıkarabilir. Bazen de yanlış kullanım sonucu sorun yaşayabiliriz. Bu tip sorunlarla karşılaştığımızda önce kendi yöntemlerimizle sorunu halletmek isteriz. Geçici yöntemlerle almaya çalıştığımız önlemler zamanla bize daha büyük sorun çıkarabilir. Tesisat sistemi gün içinde hayatımız idame ettirmek için insanların olmazsa olmazıdır. Bu tip tesisat sorunları zaman kaybetmeden firmamıza bildirirseniz, biz de size yardımcı olmaktan, sorunlarınızı çözüme ulaştırmaktan memnuniyet duyarız.

ANKARA TIKALI GİDER AÇMA

Gider tıkanıklığı sorunuyla en sık karşılaştığımız tuvaletler gün içinde insanların sıkça kullandıkları yerlerdir. İnsanların dikkatsizliği sonucu veya umursamazlığından kaynaklanan tuvalete atılan tuvalet kağıtları, ıslak mendiller, temizlik kovasında unutularak pis su ile birlikte tuvalete dökülen toz bezleri tıkanıklığa sebep olan maddelerdir. Bu tip dikkatsiz ve özensiz hareketlerden uzak durmalıyız. Hem kendimize ve hem de çevremize maddi manevi rahatsızlık vermemeliyiz. Tuvaletler bu kadar sık kullanımdan dolayı bir süre sonra bakım yapılmazsa, gider borusunun tıkanması sonucu ile karşılaşabiliriz. Tuvalete atılan ve suda erimeyen cisimler zamanla tıkanıklığa sebep olurlar. Bu tip cisimler zamanla gider borularını tıkar ve gider borusunun taşmasına sebep olur. Bu da pis koku ve pis su taşması gibi istenmeyen durumlara sebep olur.

ANKARA TIKALI GİDER AÇMA

Tıkanıklık yaşanan diğer yerler ise mutfak ve banyo giderleridir. Mutfakta yaşanan tıkanıklıkların sebepleri ise başta yemek artıkları ve atık yağlardır. Çamurlu sebze ve meyvelerin yıkanması sonucu gidere giden ve biriken çamur, çay posasının lavaboya dökülmesi, sert cisimlerin lavaboya atılması gibi sebeplerde gider tıkanmasına yol açan faktörlerdir. Banyo giderleri de sabun artıkları, saç ve diğer katı maddelerin atılmasıyla tıkanabilir.

ANKARA TIKALI GİDER AÇMA

Sorun varsa çözüm de vardır! Ankara’da hizmet veren Fd Tesisat, tıkanıklıklarla ilgili tüm sorunlarınızda yanınızdadır. Her türlü gider tıkanıklığı problemlerinizi uzman kadro ve en modern teknolojik cihazlarımızla kırıp dökmeden titizlikle sonuca ulaştırmak için hizmetinizdeyiz.

11 Mart 2020
1.360 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Fiyat İcin Bizi Arayınız