0546 845 55 06

Sosyal Medyada Biz}

Kampanya Spotu Başlığı
They start declaring you this and that. Either way, I technically inherit your building and your spaceship. Which means Planet Express is now… Awesome Express. You rotten kids!
TÜMÜNÜ GÖR

ANKARA LAVABO AÇMA

ANKARA LAVABO AÇMA

Lavabo tıkanıklığı günlük hayatımızda sıkça karşılaştığımız sorunlardan biridir. Birçok nedene bağlı olarak evlerimizdeki veya işyerlerimizdeki lavabolarda tıkanıklık sorunları ortaya çıkar.

Lavabo tıkanıklıklarının başlıca sebeplerini sıralayacak olursak:

 1. Yemek artıklarından kaynaklanan tıkanıklıklar,
 2. Atık yağlardan kaynaklanan tıkanıklıklar,
 3. Lavabo giderlerindeki hasarlar,
 4. Bina inşaat halindeyken giderlere dökülen harçlar,
 5. Uzun süreli kullanımlar sonucu kalıntıların birikmesi,
 6. Eski yapılarda gider borularında kireç ve tortu oluşması,
 7. Saç atıklarının lavaboya atılması ve yumak oluşması.

Bu sebeplerden dolayı lavabolarda tıkanıklık yaşadığımızda öncelikle kendi yöntemlerimizle tıkanıklığı çözmeye çalışırız. Lavabo açıcılar bu çözümlerden biridir. Lavabo açıcı gibi kimyasal ürünler, uygulama esnasında yüksek ısı ortaya çıkararak, güçlü asitle tıkanıklığa sebep olan maddeleri eritmeye başlar. Bu güçlü asit etkisiyle gider hattındaki plastik borulara da zarar verir. Lavabo açıcı kullanarak basit bir tıkanıklık sorununu ileride telafisi daha masraflı bir tesisat sorununa dönüştürebiliriz. Aynı şekilde telle tıkanıklık açmaya çalışmakta lavabo giderlerinde hasara yol açmaktadır.

Evlerimizde veya işyerlerimizde giderlerde oluşan tıkanıklıklar öncelikle kötü koku ile birlikte kendilerini belli ederler. Daha sonra lavboda giden sular yavaş yavaş gitmeye başlar. Tıkanıklık arttığında pissular gitmemeye başlar. Lavabo borusu tıkandıysa alt kata su sızdırma sorunuyla da karşılaşılabilir. Lavaboda tıkanıklığın başlıca sebebi yağlanma kaynaklı olabilir. Sorunu kökünden halletmek için gideri açmak yeterli olmayabilir. Bu nedenle gider hattında oluşan tortuların, katı atıkların tamamen temizlenmesi gerekmektedir. Bu işlem yapılmadığı taktirde tıkanıklık tekrar nüksedecektir.

Öncelikle bu tip lavabo tıkanıklıklarıyla karşılaşmamak adına lavabolarımızı kullanırken dikkatli ve özenli olmalıyız. Yemek artıklarını lavabo yerine çöpe dökmeliyiz. Çay posasını da lavabodan akıtmaya çalışmamalıyız. Kızartma ve yemeklerin atık yağlarını lavabodan dökmemeye özen göstermeliyiz. Bu özellikle yaşadığı çevreye değer veren bilinçli insanların uzak durması gereken bir harekettir.

Lavabo tıkanıklığının en iyi sonuç veren çözümü Setaş Tesisat’a bir telefonla ulaşarak sorununuzu bildirmektedir. Biz ekibimizle gelip robot cihazlarla tıkanıklığı tespit edip sorunu çözüme ulaştırdıktan sonra tekrar kontrollerini yapıpı size çözümü en iyi fiyatlarla sunmaktayız. Ankara’da hizmet veren Setaş Tesisat lavabo tıkanıklığı ile ilgili tüm sorunlarınızda size bir telefon kadar yakındır.

ANKARA LAVABO AÇMA ile ilgili aramalar

 • tıkalı lavabo açma yöntemleri,
 • çankaya kanal açma,
 • logar tıkanıklığı açma,
 • logar temizleme fiyatları,
 • Sayfada Gezinme,

07 Mart 2020
1.252 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Fiyat İcin Bizi Arayınız